اخبار > راه اندازی آزمایشی 10 کلینیک در بیمارستان ایرانمهر سراوان  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی آزمایشی 10 کلینیک در بیمارستان ایرانمهر سراوان

راه اندازی آزمایشی 10 کلینیک در بیمارستان ایرانمهر سراوان

10 کلینیک تخصصی بیمارستان ایرانمهر سراوان به صورت آزمایشی آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی- دکتر قاسم میری علی آباد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این کلینیک ها شامل کلینیک قلب، کلیه و مجاری ادراری، داخلی و جراحی مغز و اعصاب، روانپزشکی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، داخلی، جراحی، چشم پزشکی است که در گام اول در بیمارستان جدید سراوان آغاز بکار کرده ست.

وی افزود: بخش های تشخیصی سرپایی مانند سونوگرافی و رادیولوژی نیز راه اندازی و دستگاه سی تی اسکن نیز نصب شده است و در هفته جاری به چرخه ارائه خدمت افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه بیمارستان هم تا پایان هفته راه اندازی می شود تصریح کرد: بخش های بستری نیز در حال آماده سازی برای بهره برداری است که بدین ترتیب و پس از بهره برداری، 220 تخت به ظرفیت تخت های بستری سراوان افزوده می شود.

وی تاکید کرد: بخش های سرپایی و بستری بیمارستان رازی همچنان فعال خواهد بود و خدمات درمانی در این بیمارستان همچنان به مراجعین ارائه می شود.

دکتر قره بگلو رئیس بیمارستان ایرانمهر سراوان نیز با ابراز خرسندی از اینکه بالاخره و پس از چند سال، این بیمارستان در آستانه بهر برداری است گفت: راه اندازی این بیمارستان با توجه به ضریب اشغال تخت بالا در بیمارستان رازی و مراجعات فراوان از شهرهای مجاور و همچنین خدمات دهی به بیماران ترومایی، یکی از ضروریات و آرزوی دیرینه مردم این خطه بود که خوشبختانه به ثمر نشست.

وی ادامه داد: راه اندازی این بیمارستان علاوه بر ارتقاء کمی و کیفی خدمات نظام سلامت، تعریفی دوباره از مفهوم عدالت در سلامت در این منطقه خواهد بود.

 

 


١٠:٤٩ - 1399/06/31    /    شماره : ٢٨٩٩٩    /    تعداد نمایش : ٢١٦٣خروج